Mijn collega Rijcoach Liesbeth Ijspeerd doet het goed in Almelo en dat gaat als een lopend vuurtje door deze stad. Zo mocht ik laatst een proefles geven aan Anna Monster uit Almelo. Haar vader is een goede bekende van de rijschool vanuit zijn functie als voorzitter van Oranje Nassau. De beste voetbalclub van Almelo. Anne gaf aan dat ze graag snel haar rijbewijs wil halen. Liesbeth heeft het meteen grondig aangepakt met Anna. In deze blog deelt Anna haar ervaringen met je.
´Bij ons in de familie is het heel vanzelfsprekend dat je zodra je het qua leeftijd mag, je het rijbewijs gaat halen Iedereen in mijn omgeving begon ook al met rijlessen. Eigenlijk wilde ik zelf nog helemaal niet beginnen met rijlessen want het leek me nog veel te eng. Na wat aandringen van mijn vader ben ik toch begonnen en ik kan je vertellen: ik heb daar nooit spijt van gehad. Toen ik zestien en half werd heb ik contact gezocht met Brünen voor een gratis proefles. Dat is me zo goed bevallen dat ik daarna meteen mijn hele rijopleiding heb gepland samen met jullie. Mijn Rijcoach was Liesbeth en we konden meteen al goed met elkaar opschieten. Liesbeth stelde me al snel op mijn gemak en mijn angsten waren daardoor snel verdwenen. Liesbeth is heel sociaal en aardig. Ik heb me altijd erg op m’n gemak gevoeld bij haar. De rijlessen werden steeds leuker en het leren ging me eigenlijk best makkelijk af. Ik leerde snel dingen aan en na 10 rijlessen had ik de auto zo onder controle dat ik met focus kon werken aan mijn verkeersinzicht. In de tussentijd volgde ik de theoriecursus en daar ben ik in één keer voor geslaagd.
Op een gegeven moment was ik klaar voor de Tussentijdse Toets volgens Liesbeth. Ik was best nerveus maar achteraf ben ik heel blij met deze toets. Dan weet je een beetje waar je staat en of je klaar bent voor het echte examen. Ook was ik tijdens het echte examen een stuk minder zenuwachtig omdat ik wist wat me ongeveer te wachten stond door de Tussentijdse Toets.
En toen was het zover. Het examen. Ik was behoorlijk nerveus en daardoor nam ik ergens voorrang terwijl ik dat niet had. Ik wist dat ik fout zat en was ervan overtuigd dat ik gezakt was. Toen de examenrit was afgelopen en ik samen met de examinator naar het lokaal van het CBR liep kreeg ik in het lokaal te horen dat ik geslaagd was. Dat had ik totaal niet verwacht, door die stomme voorrangsfout. Ik was verbaasd maar natuurlijk ook heel blij.
Als één van de weinige in mijn vriendenkring ben ik niet de hele dag met mijn telefoon bezig. Ik was vergeten om na het examen een appje te sturen in de familie app. Hierdoor gingen mijn ouders er vanuit dat ik gezakt was. Alhoewel ze er al die tijd het volle vertrouwen in hadden dat ik ging slagen, mooi hé! Mijn vader, moeder en broertjes vertelden me allemaal hoe trots ze op me waren!
De eerste rit die ik heb gereden na het examen was samen met mijn vader. De snelweg op richting Borne en ook weer terug. Dat was een leuke ervaring. Het was de eerste keer dat ik in het donker reed. Ik vond het eerst een beetje eng, maar na het 2 of 3 keer gedaan te hebben was ik eraan gewend.
Op dit moment gebruik ik de auto om naar mijn werk te gaan. Ik werk als serveerster bij The Bridge Society Almelo. Dat is een Bridgeclub waar veel ouderen lid van zijn. Het is enorm leuk om daar te werken. Ook breng ik mijn ouders weg naar bijvoorbeeld een verjaardag of een feestje.
Eind mei wordt ik 18 en dan mag ik eindelijk zonder begeleider, helemaal alleen rijden. Dat is vlak na mijn schoolexamens, ik heb dan de tijd om echt te gaan genieten van mijn rijbewijs. Ik wil dan graag op vakantie naar Oostenrijk en Italië. Dat lijkt me geweldig. Nadat ik school heb afgerond wil ik gaan studeren in Rotterdam of Nijmegen. Als student heb ik dan geen geld voor een auto maar ik weet zeker dat ik de auto van mijn ouders mag lenen.
Ik wil Liesbeth en de mensen van Brünen graag bedanken voor jullie inzet en support. Ik heb een geweldige ervaring met jullie gehad.
Met 38 rijlessen heb ik mijn rijbewijs mogen halen en daarvoor ben ik enorm dankbaar’
Persoonlijk denk ik dat een klik met je Rijcoach essentieel is om het maximale uit jezelf te halen. Je zit voor een langere periode met elkaar in een auto en je bent daar om te leren. Wanneer er geen klik is heb je het niet alleen niet naar je zin, het leren wordt ook een stuk minder leuk.
Ik vind het fijn om te zien en te horen dat mijn collega Liesbeth met veel mensen overweg kan en dat ze in staat is om mensen zich snel op hun gemak te laten voelen.
Dit rijbewijs is speciaal bedoeld voor motorrijtuigen met een toegestane maximummassa binnen deze gewichtsklasse. U vindt deze massa op het kentekenbewijs (deel 1A of deel I) van het voertuig.
Rijbewijs C1 voor campers en lichte vrachtwagens
Het C1-rijbewijs is ideaal voor bestuurders van zwaardere campers of kleine vrachtauto’s die boven het B-rijbewijs vallen, maar geen volledig C-rijbewijs vereisen. Steeds meer mensen kiezen voor een camper met een hoger laadvermogen, waardoor het C1-rijbewijs noodzakelijk wordt.
Let op: beroepsmatig rijden? Code 95 vereist!
Met een regulier rijbewijs C1 mag u geen beroepsmatig vervoer verrichten. Gaat u wél professioneel rijden (bijvoorbeeld als chauffeur)? Dan heeft u het rijbewijs C1 met code 95 nodig. Code 95 is een verplichte aantekening voor beroepschauffeurs in Europa en bewijst dat u voldoet aan de vakbekwaamheidseisen.
In beide gevallen bestaat de opleiding uit een theorie gedeelte en een praktijkgedeelte.
Het is verplicht om een medische keuring te plannen en een gezondheidsverklaring in te dienen bij het CBR voor categorie C1
De 3 opties voor het behalen van je scooter-rijbewijs
Optie 1: Ik wil zo snel mogelijk mijn scooterrijbewijs!
Je doet een spoedaanvraag. Wij plannen eerst een proefles ( 2 rijlessen 90 min) kosten € 75,00
Met het advies na je proefles plannen wij een opleiding + rijexamen
Je wilt examen doen binnen 2 a 3 maanden
Optie 2: Ik heb geen haast en wil mijn opleiding alvast plannen!
Heb jij je theorie al gehaald maar ben je nog geen 16 jaar dan is deze optie de beste keuze
Je boekt een reguliere scooter dagopleiding met rijexamen Kosten € 399,00
Dit zijn dagopleidingen en rijexamens zijn over 2 maanden
Oprie 3: Eerst kennismaken met de scooter!
Je hebt geen ervaring en wil eerst een proefles ( 2 rijlessen,90 min) kosten € 75,00
Na afloop krijg je een persoonlijkadvies en plannen wij de opleiding en rijexamen).
Scooter dagopleiding + Rijexamen in 1 dag
Voor wie?
Voor de snelle beslisser. Door de beperkte examencapaciteit bij het CBR adviseren wij om zo spoedig mogelijk een beschikbare plek te boeken!
Tijdig reserveren van je dagopleiding. Heb jij je theorie gehaald, maar ben je nog geen 16 jaar en wil je op of omstreeks je 16de verjaardag rijexamen doen? Plan dan jouw dagopleiding en rijexamen.
Voorwaarden;
Je bent geslaagd voor je theorie
Je bent 16 jaar of ouder op de dag van je opleiding en examen
Kosten:
Rijlessen + CBR rijexamen kosten € 399,00
Waarom een Scooterproefles?
Je bent 16 jaar en in het bezit zijn van een theoriecertificaat, voordat je op de scooter stapt. Dus ook als het om een proefles gaat! Zo kan de instructeur meer tijd gebruiken voor het aanleren van het besturen van de scooter en kun jij met een veilig gevoel sarten aan je scooter praktijkopleiding met rijexamen.
Belangrijke onderdelen die tijdens de praktijk worden behandeld zijn o.a.:
– Gas geven
– Remmen
– Sturen
– Eenvoudige oefeningen opbouwend naar hogere moeilijkheidsgraad
Na afloop krijg je een persoonlijk advies en kunnen wij een opleiding +rijexamen plannen.
Gemiddeld heb je na je proefles 3 tot 5 rijlessen nodig en een rijexamen
Zodra de machtiging en gezondheidsverklaring zijn ingediend plannen wij een dagopleiding met examen.
De planning van een dagopleiding zal vanaf 4 weken na de intakeles gepland kunnen worden. Afhankelijk van je beschikbaarheid en examenplekken.
Ons team van planners staan dagelijks in direct contact met het online reserveringsysteem van het CBR. Hierdoor kunnen wij snel handelen en ben jij verzekerd van de snelste examen plek!
Met het plannen van jaarlijks honderden examens ben jij verzekerd van de snelste plekken!
Ondanks de extreme wachttijden van maanden kunnen wij, samen met jou, toch snel schakelen
Je intake les gepland! Dan is je examenplek snel geregeld. Direct na afloop plannen wij samen met jou een examen datum.
Intakeles voor slechts €49,50
Praktische uitleg over exameneisen én een korte praktijkrit (45 min)
Persoonlijk advies over aantal lessen tijdens de dagopleiding (2, 4 of 6 lessen + rijexamen)
Snelle planning van je
dagopleiding én examen:
Wij garanderen de snelste beschikbare examenplekken.
Direct alles geregeld om jouw
examen te plannen:
Begeleiding bij je CBR machtiging en indienen gezondheidsverklaring
Geen extra gedoe, wij regelen het direct samen met jou!
De Tussen tijdse toetsmomenten Er zitten standaard 3 tussentijdse zelfreflectiemomenten in het pakket. Afhankelijk van het aantal benodige rijlessen zijn deze
zelfreflectiemomenten in het pakket de kwaliteitsborging voor een optimale voorbereiding naar je rijexamen. Je krijgt hiermee inzicht, regie en eigenaarschap over jouw rijopleiding, Op basis van de resultaten kun jij in overleg met jouw rijcoach het rijexamen vastleggen.
Deze toetsmomenten zijn ontwikkeld met onderwijsdeskundigen en branchepartijen
Manager van je eigen rijopleiding:
Niet alleen jouw rijcoach zal een beoordeling geven over jouw vorderingen maar ook ga jij jezelf beoordelen. Hierdoor zul je meer inzicht en bewust worden van de onderdelen die goed gaan en specfieke aandachtspunten voor de vervolglessen
Onze Brunen rijopleiding is zorgvuldig opgebouwd in 5 fasen, zodat jij stap voor stap naar jouw rijbewijs werkt:
Heldere opbouw: Een degelijke, transparante rijopleiding met focus op jouw rijles ontwikkeling.
Inzicht in vorderingen: Wij monitoren jouw vooruitgang en geven je regelmatig updates.
Persoonlijke begeleiding: Altijd ondersteuning door onze ervaren instructeurs.
Veilig leren rijden: Een professionele en veilige leeromgeving.
Efficiënte examenplanning: Met drie korte stappen regelen wij jouw examen en bieden toegang tot de snelste examenplekken bij het CBR.
Voor wij zijn de intake proeflessen:
Je bent 16,5 jaar of ouder
Je hebt nog geen auto rijbewijs
Je wilt na afloop van jouw proefles een advies en fiancieel overzicht.
Wat kun je verwachten?
Persoonlijke begeleiding van onze ervaren rijcoach
Directe inzicht in de kosten en pakketadvies
De snelste examenplekken bij het CBR
De proefles van 90 minuten biedt jou een waardevol inzicht in jouw vaardigheden en geeft je meteen een gevoel van de kwaliteit en structuur van onze 5-fasen rijopleiding. Het is de eerste stap in jouw opleiding, en na afloop krijg je direct persoonlijk advies over de beste manier voor jouw rijopleiding. Bovendien kan onze rijcoach eventuele vragen over jouw gewenste opleidingstraject direct beantwoorden
Opfrislessen: Wanneer je als rijbewijsbezitter onze proefles, als opfrislessen, gaat plannen dan berekenen het normaal lestarief van € 99,00 (90 min)
Met de Brunen rijopleiding ben jij zelf de manager van je eigen rijopleiding.
Onze 5-fasen aanpak omvat:
Fase 1-3 – Van de basis tot rijvaardigheden
Tijdens de eerste rijlessen heeft elke fase in jerijopleiding een oplopende complexiteit en wordt afgesloten met een toetsmoment, zodat je altijd weet waar je staat.
Tussen elke fase bieden wij de mogelijkheid voor extra ondersteungslessen ( rijlessen) zodat je door kunt naar de volgende fases. We zorgen voor persoonlijke begeleiding en stellen de lesinhoud af op jouw niveau.
Fase 4 – Brünen Toets (Proefexamen)
Op tweedederde van je opleiding plannen we de Brünen Toets. Een uitgebreide evaluatie die je laat zien hoe goed je voorbereid bent voor het rijexamen.
Het is een perfecte gelegenheid om nog even de laatste puntjes op de i te zetten.
Fase 5 – Het Rijexamen
Je bent klaar voor het CBR rijexamen! Na onze intensieve voorbereiding voel jij je optimaal voorbereid om je rijbewijs te halen.
Wat maakt de Brünen rijopleiding anders?
Persoonlijke begeleiding en ondersteuning door ervaren, goed opgeleide, gemotiveerde en toegankelijke rijcoaches
Tussentijdse toetsmomenten inzicht in je vorderingen en monitoren van je ontwikkeling
Snelwegtraining: 3 intensieve lesuren voor veilig en zelfverzekerd snelwegrijden
Brünen eind Toets voor evaluatie van je voortgang richting je rijexamen en de laatste puntje op de i
De snelste examenplekken bij het CBR voor snel en efficiënt rijexamen
Pakketgarantie Herexamen.
Wij delen in de kosten!
Lukt het niet in één keer? Geen zorgen! Met onze pakketgarantie vergoeden wij 50% van je herexamen, tot €162,50 voordeel.
Bij Brunen word je manager van je eigen rijopleiding. Wij belonen jouw inzet en zetten onze kwaliteit in om jou te helpen slagen.
Vertrouwen in onze kwaliteit, samen delen we de kosten als het de 1ste keer niet lukt!
Een her-examen kost normaal € 325,00
Wij vergoeden 50%. Jouw voordeel is dan € 162,5o
First trail lessons English speaking instructor
Fill in your details and we will contact you. The costs for the first trail lessons are € 49,50 ( 90 min.)
Let op verplicht: Omdat bij een val impact te verwachten is op de knieën, heupen, ellebogen en/of schouders, zijn bij een praktijkexamen AVB en AVD knie-, heup-, elleboog- en schouderprotectoren verplicht.
Vanaf 1 augustus 2024 wordt een kandidaat met een uitrusting zonder de gestelde protectoren niet toegelaten tot het CBR examen. Klik hier voor meer info
SNEL JOUW THEORIE HALEN?
Plan eerst online je Scooter theorie examen bij het CBR. Je mag met 15,5 jaar theorie examen doen.
Wij bieden 3 mogelijkheden om je voor te bereiden op jouw theorie-examen:
(1) Zelfstudie
Leer jij liever thuis? bestel via onze webshop de online zelfstudie Brunen High-speed theorie + theorieboek Am. Je mag natuurlijk ook langskomen op de rijschool, Buurserstraat 190 te Enschede, hier hebben we alles op voorraad.
(2) Klassikale studie in 1 dag (cursus + examentraining) Je mag de cursus onbeperkt volgen. Plan online een cursus
(3) Privé les Heb je moeite met bepaalde onderdelen van het theorie examen. Vraag dan naar onze privéles.
Spoedaanvraag Scooter!
Wil jij je scooterrijbewijs halen binnen de snelste tijd. Zo doe je dat!
Voorwaarden: ✔ Je bent 16 jaar of ouder op dag van
je opleiding ✔ Je bent geslaagd voor je theorie ✔ Je hebt de rijschool gemachtigd bij het CBR
Hoe werkt het?
Volg deze 3 stappen:
? Stap 1: Plan een proefles!
Bel ons op 053-4311111 om een scooter proefles te boeken of vul contact formulier in en wij nemen contact op. Kosten: 2 rijlessen voor €75,00
? Stap 2:lesadvies.
Na je proefles krijg je een persoonlijk advies op maat. Gemiddeld heb je 3 tot 5 rijlessen nodig. Kosten: Scooter rijles:€49,00
? Stap 3: Rijlessen + rijexamen
We plannen direct je rijexamen én je lessen in! Kosten CBR rijexamen:€249,00
Vragen? Bel ons, we helpen je graag!
Voor wie?
Op je 16e verjaardag mag je afrijden voor het scooterpraktijkexamen. Bij het plannen van een dagopleiding moet je geslaagd zijn voor de theorie.
Wanneer een dagopleiding plannen? Geslaagd voor je theorie (het kan al vanaf 15,5jaar) dan kun je een dagopleiding reserveren op of rond je 16de verjaardag.
Wil je een scooter dagopleiding + rijexamen plannen dan kun je bij de beschikbare plekken via onze site een datum plannen.
Voorwaarde:
Geslaagd voor je scooter theorie. Dan kun je een beschikbare praktijkopleiding plannen (
Je moet rijschool Brunen machtigen bij het CBR zodat wijje rijexamen kunnen vastleggen. (rijschool code is: 1887U1)
In 1 dag
Bij ons is de scooteropleiding en het rijexamen op 1 dag! Je begint ’s morgens of ‘s middags met scooterrijles en je doet gelijk rijexamen. Om jouw lestijd maximaal en effectief te benutten starten de rijlessen in het examengebied.
Opleiding en examenlocaties:
De scooter examens worden afgenomen in;
-Hengelo (per 01-10-2024)
Waar?
De scooterrijles is te volgen in:
– Hengelo: Wegrestaurant Frans op de Bult. Deurningestraat 6 Deurningen.
Proefles scooter?
Heb je nog niet op een scooter gereden, dan adviseren wij om eerst een ‘Proefles scooter’ te plannen! Na afloop krijg je een persoonlijk advies en kunnen wij direct je scooteropleiding en rijexamen plannen
( 2 rijessen, 90 min, kosten € 99,00)
Wat gaan we oefenen tijdens je opleiding;
Controlevragen kentekenbewijs auto en aanhanger
Aan- en afkoppelen
Je beheersing van de auto en aanhangwagen.
Rijden op kruispunten en rotondes.
Of je goed voorrang verleent.
In- en uitvoegen.
Je kijkgedrag en techniek.
Inhalen.
Bijzondere verrichtingen.
Jouw opleiding wordt afgesloten met een rijexamen
Duo dagopleiding in Hengelo De geplande dagopleiding is in duo. Je kunt de dagopleiding samen plannen met je partner, vriend(in), kennis of collega. Deze duorijlessen zijn effectief en voordelig!
Belangrijk! wat te doen;
Je hebt een DigiD nodig om via Mijn CBR een Machtiging (rijschoolcode: 1887u1) en Gezondheidsverklaring in te vullen om een dagopleiding te plannen en je rijexamen bij het CBR vast te leggen.
Duo dagopleiding: De geplande dagopleiding is in duo. Je kunt de dagopleiding samen plannen met je partner, vriend(in), kennis of collega. Deze duorijlessen zijn effectief en voordelig!
Opleiding en Examen locatie:
Examens zijn in Almelo en Hengelo (Het CBR is per 01-10-2024 verhuist van Enschede naar Hengelo)
We bieden twee opleidingslocaties; Almelo
vanaf bedrijvenpark Twente 165A Hengelo
vanaf wegrestaurant Frans op de Bult.
Wat te doen:
Je hebt een DigiD nodig om via Mijn CBR een Machtiging (rijschoolcode: 1887u1) en Gezondheidsverklaring in te vullen om een dagopleiding te plannen
Halve dag opleiding (solo)
Heb je enig ervaring met een aanhanger of weinig tijd voor een dagopleiding?
Dan kun je de halve dag opleiding met rijexamen plannen.
Opleiding en Examen locatie:
Examens zijn in Almelo en Hengelo (Het CBR is per 01-10-2024 verhuist van Enschede naar Hengelo)
We bieden twee opleidingslocaties; Almelo
vanaf bedrijvenpark Twente 165A Hengelo
vanaf wegrestaurant Frans op de Bult.
Belangrijk om een opleidingsdatum + rijexamen vast te leggen:
Via Mijn CBR een Machtiging (rijschoolcode: 1887u1) en Gezondheidsverklaringinvulle. Dit moet je voor het plannen van een dagopleiding eerst regelen!
Extra pakket
Na de Try the Bike kan het advies zijn dat jij met 38 rijlessen je motorrijbewijs kunt behalen
Vaak wordt dit pakket geadviseerd aan motor leerlingen die geen motorervaring hebben en niet vallen in het talentpakket!
Wij plannen eerst je AVB examen en zodra je geslaagd bent gaan wij het AVD examen plannen.
Zorg dat je wel in het bezit bent van een geldig motortheorie, de rijschool machtigt en een gezondheidsverklaring hebt geregeld bij het CBR.
Gemiddeld pakket
Na de Try the Bike kan het advies zijn dat jij aanleg hebt en met 30 rijlessen je motorrijbewijs kunt behalen.
Vaak wordt dit pakket geadviseerd aan motor leerlingen die ervaring hebben met motorrijden (veel auto ervaring,motorcross of brommer ervaring)!
Wij plannen direct je AVB examen en AVD examen. Tip! Zorg dat je wel in het bezit bent van een geldig motortheorie en een gezondheidsverklaring hebt geregeld bij het CBR.
Talent pakket
Na de Try the Bike kan het advies zijn dat jij het motorrijden al beheerst en slechts 20 rijlessen je motorrijbewijs kunt behalen.
Vaak wordt dit pakket geadviseerd aan motor leerlingen die elders zijn gestart met hun motorrijopleiding en voor ons kiezen!
Wij plannen direct je AVB examen en AVD examen. Tip! Zorg dat je wel in het bezit bent van een geldig motortheorie, de rijschool machtigt en een gezondheidsverklaring hebt geregeld bij het CBR.
Voorbeeld bij Talent pakket:
Je krijgt dan 30 motorrijlessen
Bij een Talent pakket plannen we als volgt:
In Deurningen plannen we 3 dagdelen AVB op ons oefenterrein en 15 losse AVD rijlessen op de openbare weg.
In Enschede en Almelo plannen we standaard het aantal benodigde rijlessen voor AVB en AVD gedeelte
Je hebt bij elk pakket standaard de geld terug garantie!
Extra info
Jouw veiligheid:
jonge lesmotoren
veiligheidsbeugels
opzittende verzekering
KNMV/KGI opgeleide motorinstructeurs
begeleiding op volgmotor door instructeur
Termijn betaling:
De betaling van het pakket zal door ons in twee gedeeltes worden gefactureerd (afhankelijk van je AVB en AVD planning).
AM scooter Proefles
aanmeldformulier
Valentijnsactie
Inschrijfformulier 'Valentijnsactie' - 1 + 1 gratis (2 motorlessen 90 minuten), voor jou en jouw Valentijn!
Vul jouw gegevens in + de naam en achternaam van degene met wie jij de Try the Bike wil boeken. Na ontvangst van de gegevens nemen wij contact met jou op voor een planning (geldig tot 01-03-2022).
Inhoud van de blokken:
Snelweg blok (€ 185,00)
– Rijlesblok van 3 aaneengelosten
rijlessen intensieve snelwegtraining
– Extra aandacht voor Navigatie/ADAS
– jij en de rijcoach = 100% aandacht!
Toets blok (€ 295,00) de CBR Tussen tijdse toets
– legeskosten + inhuren CBR examinator
– begeleiding CBR toets met jouw rijcoach
– lesvoertuig
– administratieve dienstverleningskosten
Examen blok (€ 325,00)
– legeskosten + inhuren CBR examinator
– begeleiding rijexamen met jouw rijcoach
– lesvoertuig
– administratieve dienstverleningskosten
– kortste wachttijd bij het CBR
Met het Examen blok zal jouw rijcoach jouw begeleiden met de lesauto voor, tijdens en na je rijexamen.
Standaard bevat het examenblok 3 tussentijdse toetsmomenten voor leerlingen die geen gebruik maken van onze rijlespakketten. Hiermee monitoren wij jouw niveau en ben jij manager van je eigen traject.
In het examenblok zitten alle kosten voor het inhuren van de CBR examinator, 3 tussentijdse toetsmomemten, administratie, de leges en dienstverleningskosten.
Elk volgend her examen kost € 295,00 (hierin zitten geen toetsmomenten)
Wanneer kun je onder het gemiddelde aantal rijlessen blijven?
Er zijn leerlingen die het rijbewijs met minder lessen kunnen halen dan in het Talent pakket!
Je kunt onder het gemiddelde blijven als je:
-al verkeerservaring hebt (bijv. al meerdere rijlessen elders hebt gehad, al een keer rijexamen elders hebt gedaan, veel scooter rijdt, tractor rijbewijs of veel deelneemt in druk verkeer)
-snel en efficient leert en feedback direct toepast
-rustig blijft onder druk en spanning in drukkere verkeerssituaties
-je theorie goed beheerst vóórdat je start met praktijk.
-regelmatig meerijdt tijdens het autorijden van anderen.
-begeleid wordt door een vaste gecertificeerde RIS rijcoach met een duidelijke structuur en planning
-elke rijles voorbereid en gemotiveerd ingaat. Jouw inzet loont!
Leerlingen die aan meerdere van deze punten voldoen, leren snel, maken minder herhalingsfouten en bereiken sneller het examenniveau en kunnen bij ons kiezen voor losse onderdelen. Maak je keuze nadat je een proefles hebt gehad.
Prive-les theorie
Boekingsformulier voor individuele 1 op 1 theoriecursus
Tractor pakket
Pakketkeuze Tractor
Motorpakket keuze
BE Inschrijfformulier
Inschrijfformulier voor aanhanger rijbewijs
Try The Bike actie
Inchrijfformulier Try the Bike - Instagram Actie!
Van € 49,50 voor € 24,25 (2 motorlessen 90 min.)
Na ontvangst van jouw gegevens nemen wij contact op voor een planning
(geldig voor planning tot 01-03-2022)
Door de corona-maatregelen en extreme wachttijden voor de theorie examens bij het CBR kunnen wij momenteel geen Motor-weekopleidingen aanbieden. Wel kun je een verkorte reguliere motoropleiding volgen. Boek een Try the Bike en wij plannen de rest!
En dan is het zover! Je mag rijexamen doen. Jouw rijcoach haalt je thuis op.Samen rijden jullie met jouw eigen vaste lesvoertuigen naar het CBR.
Via deze link krijg je alle informatie over jouw rijexamen.
Voor vragen of extra info kun jij altijd jouw rijcoach vragen of je kunt ons team op kantoor vragen. Wij helpen je graag!
Gratis proefles plannen
AM scooter theorie
Inschrijfformulier theoriecursus
In de rijopleiding willen wij een duidelijke feedback geven. Ons team van toets specialisten neemt een Brünen toets af.
Ook ga jij jezelf beoordelen. Hierdoor zul je meer inzicht en bewust worden van de onderdelen die goed gaan en specfieke aandachtspunten voor de vervolglessen.
Tijdens de toets gaan wij niet 1,2 of 3 bijzondere verrichtingen doen zoals bij het CBR. Nee, wij nemen alle bijzondere verrichtingen en examenonderdelen door.
De examenroute wordt zelfs, na de feedback, tweemaal gereden. Vandaar dat het 3 rijlessen in beslag neemt. In de rijlessen tot aan je rijexamen worden de laatste puntjes op de ü gezet. En heb je alsnog pech, dan staan wij garant voor onze Kwaliteit.
De CBR legeskosten en dienstverlening skosten buiten het pakket zijn:
• inhuren AVD-examinator openbare weg € 142,00 (0% btw)
• administratie en spoedtoeslag AVD
examen € 26,75 (21% btw)
Totale kosten € 168,75
De CBR kosten buiten het pakket zijn:
• inhuren AVB-examinator bijzondere
verrichtingen € 80,00 (0% btw)
• administratie en dienstverleningskosten AVB examen € 26,75 (21% btw)
Totaal CBR legeskosten € 106,75
Theorie-examen
De theorie is 1 van de lastigste onderdelen van de rijopleiding.
Heb jij al een theorie-examen bij ons geboekt en schaf je daarna pas een pakket aan? Geen probleem. Wij verrekenen het theorie-examen voor jou in de pakketprijs. In de pakketten zit standaard 1 theorie-examen!
Wil jij gebruik maken van de theoriecursus? Bel naar 053-4311111 en wij plannen een cursus voor jou in.
Of stuur via onderstaande link “Neem contact met mij op” een verzoek voor het theorie-examen, wij zullen z.s.m. contact opnemen voor het maken van een afspraak.
Proefles
Om een goede inschatting te maken plannen wij 2 tractorrijlessen uit het tractor pakket ter kennismaking.
Met welke tractor pakket kun jij in 1 keer je T rijbewijs halen?
Na afloop krijg je een vrijblijvend advies, je zit dus nergens aan vast! Wij willen jou goed voorbereiden om het rijexamen zo snel mogelijk te halen.
De kosten van deze 2 tractor rijlessen zitten in het pakket, mocht je dus ervoor kiezen verder te gaan dan worden de proeflessen verwerkt in het pakket.
Stuur via onderstaande link “Neem contact met mij op” een verzoek voor deze 2 tractorrijlessen, wij zullen z.s.m. contact opnemen voor het maken van een afspraak.
Zeker weten dat je slaagt?
Bij Brünen kun je onbeperkt de theoriecursus bijwonen, ook wanneer je zakt. Daarnaast geven wij gratis thematraining (bijles) ter voorbereiding en ondersteuning op je her-examen t.w.v. €15 wanneer je;
– onze High speed Theoriecursus hebt gevolgd (3 avonden of 1 dag),
– minimaal 5 uur examentraining gemaakt.
Met onze sucesvolle thema training (bijles) gaan we kijken naar de meest voorkomende fouten van je theorie examen en gaan samen met jou trainen op deze onderwerpen.
Succes gegarandeerd!
Heb je nog niet eerder op een scooter gereden? Met onze proefles halen wij alle spanning voor je weg.
Je leert direct de basisvaardigheden en hebt alle tijd tijdens de praktijkdag om de puntjes op de ü te zetten.
Let op: Je moet eerst in het bezit zijn van je theorie en 16 jaar zijn voordat je de weg op mag. Wist jij dat 90% van onze leerlingen die de theoriecursus volgen slagen!
Een eerste autorijles (ook proefles genoemd) duurt 90 minuten. Daarbij wordt er een uur gereden onder begeleiding, de overige tijd wordt gebruikt voor het advies over jouw rij-niveau. Op basis van jouw voorkeuren kan 1 van onze rijcoaches een voorstel doen zodat jij zo snel mogelijk je rijbewijs haalt.
Let op: Het kan zijn dat u een proefles ziet van 60 minuten. De adviesbespreking vindt dan plaats op de rijschool zelf, op basis van onze samengesteld checklist zullen wij jouw ook een goed advies kunnen geven om jouw rijopleiding samen te stellen.
Lees ook de “Over ons” pagina, om meer te weten over onze lesmethode!
De rijschool kosten zijn:
• 2x administratie- en dienstverleningskosten voor het reserveren en vastleggen van jouw AVB en AVD examen € 26,75 ( 21% btw)
Totaal kosten € 275,50
Deze kosten worden apart gefactureerd buiten het pakket.
Mocht je minder rijlessen nodig hebben dan verrekenen wij jouw lesgeld!
Uitleg legeskosten bij onze pakketten
Onze eenmailge legeskosten van €395,- dekken:
✅Officiële CBR-kosten ✅Onze premium service- en administratiekosten
Hiermee ben je verzekerd van een snelle, zorgeloze en professionele toets- en examenafhandeling.
Dit omvat:
✅Inhuren van CBR-examinatoren
✅Toets beoordelaar
✅Reservering en administratie bij het CBR
✅Reservering zelfreflectie deeltoetsmomenten
Geen wachttijden! Ons team van planners staat dagelijks in direct contact met het CBR, zodat jouw rijopleiding en examen soepel verlopen.
Direct jouw examendatum vastleggen? Hiervoor dien je zelf bij het CBR de gezondheidsverklaring en machtiging
(rijschoolcode:1887U1) te zijn regelen, anders kunnen wij geen examen vastleggen.
Mocht het de eerste keer niet lukken. Geen zorgen! Met dit pakket mag je een gratis herexamen doen t.w.v. ons rij-examentarief van €295,00
Naast het rijexamen heb je natuurlijk ook rijlessen nodig om de puntjes op de Ü te zetten en het niveau vast te houden.
Wij hebben de kortste examen wachttijden, dat scheelt lessen en dat merk je onderaan de streep!
Bijzondere verrichtingen
Wij weten als geen ander hoe vervelend fileparkeren, U bochtjes maken, steken en andere bijzondere verrichtingen kunnen zijn. Daarom hebben wij ons rijlespakket hierop afgestemd. Onze ervaren rijcoaches begeleiden jou tot een topatleet in het verkeer. Na deze dagdeeltraining heb jij als geen ander de bijzondere verrichtingen onder de knie!
Snelwegtraining
Jij krijgt, tijdens deze individuele snelwegrit van 3 lesuren, te maken met verkeerssituaties die een cruciaal onderdeel vormen van de rijbevoegdheid en -ervaring. Hierbij kun je denken aan intensieve rijstrookwisselingen, in- en uitvoegstroken en de P-plaatsen langs de snelweg en verschillende snelheden. Alles wat je extra nodig hebt om, in Nederland en daarbuiten, nergens voor verrassende verkeerssituaties te komen.
Neem contact met mij op
Camper / Beroepsopleidingen
Neem contact met mij op over
Cookies
Om u beter van dienst te kunnen zijn, maakt Brünen gebruik van cookies. Onze cookies worden o.a. gebruikt om advertenties te personaliseren. Klik op instellingen om de cookie instellingen te wijzigen.